Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Bude-li to v mých silách, udělám to pro vás"

Milí snoubenci, pokud sháníte reprodukovanou hudbu (DJ párty) na vaši svatební oslavu, tak jste na správném místě - nabízím profesionální komplexní služby (zvuk, světla, DJ) pro jakoukoliv párty či oslavu v rozsahu od 20 do cca 150 hostů.

Co se týká hudebních žánrů - nabízím obrovský výběr hudby všech žánrů od 60. let do současnosti. Od klasické i aktuální pop/rock scény, přes country, oldies a klasický rock po veškerou současnou českou i zahraniční muziku, protože svatební oslava bývá často pro více generací, tak problémem není ani polka, valčík a jiné klasické i latinské tance.

Hraji hudbu podle vašeho přání a přání vašich hostů, mám nejvyšší zájem na tom, aby vaše svatba/oslava byla přesně podle vašich představ a v žádném případě ji nebudu kazit hudbou, o kterou nemáte zájem, vím, že moje role na vaší oslavě není tříbit váš hudební vkus, ale hrát to, co se líbí vám!

Máte možnost sami si připravit playlist podle vašich oblíbených písní a já jej připravím na vaši oslavu. Stejně tak je možné připravit black list (co určitě nehrát) a já jej budu respektovat.

Co se týká formy vystupování - nepatřím k DJům, kteří stále něco říkají a bez ustání vyzývají hosty k tanci a jiné zábavě, nemyslím si, že je to na svatbě vhodné a zkušenosti mi to potvrzují. Na druhou stranu - nebojím se cokoliv říct, moderování je pro mě přirozená činnost - rád budu průvodcem vaší oslavy. Moje knowhow (kromě skvělé zvukové kvality a zajímavého a originálního osvětlení) nespočívá v tom, že umím srovnat beaty, aby songy pěkně navazovaly, ale v tom, že vám pustím v každý okamžik tu správnou písničku pro vaši zábavu, nejsem vlastně ani tak moc DJ, jako spíš "pouštěč" a nestydím se za to, naopak - je to právě moje přednost. Svatba je významná událost, kde se potkají příbuzní, kteří se dlouho neviděli a chtějí si povídat, strany nevěsty a ženicha se chtějí seznámit atp., proto je dobré v průběhu večera vhodně volit hlasitost podle toho, v jaké fázi se oslava nachází; na druhou stranu, je-li to v průběhu večera žádoucí, tak se samozřejmě přizpůsobím. Každá svatba je trochu jiná, každá nevěsta s ženichem mají trochu jinou představu a na mně je, abych ji vyplnil a hosté byli spokojeni!

Požadujete-li komunikaci v AJ, protože máte zahraniční hosty nebo proto, že jeden ze snoubenců nemluví česky, tak to také není problém...

Proč je na svatbu lepší DJ než živá hudba?
- dobrý DJ je levnější než dobrá kapela
- DJ má mnohem širší výběr žánrů a písní a pohotověji reaguje na aktuální náladu hostů
- DJ může hrát i potichu(!)
- DJ nepotřebuje dělat přestávky
- DJ vám pomůže zorganizovat různé svatební tradice a hry


Máte-li specifické požadavky, neváhejte se na mě obrátit - pokusím se vám maximálně vyjít vstříc. Rád se s vámi osobně setkám a domluvím veškeré detaily pro vaši svatební oslavu - s přípravou svatby je starostí více než dost a rád z vás sejmu veškerou starost o zajištění hudby na vaší svatbě.

Všechny služby poskytuji v Praze a středních Čechách, po domluvě pak kdekoliv v ČR.


Nakonec ještě pár slov o mně:

Pořádání hudebních produkcí se věnuji skoro 20 let, na profesionální úrovni v rámci "t13 music" pak od roku 2008, tedy již 15. rokem - za toto období jsem odehrál přes 200 akcí, z nichž drtivá většina byly svatby.

Disponuji mobilní zvukovou a světelnou aparaturou zahrnující světově proslulé reproboxy Bose Panaray 802 III s dedikovaným řídícím procesorem, který zajišťuje křišťálově čistý zvuk v každém prostředí, ty dále doplňuje velmi výkonný basový modul RCF TTS18-A (používaný i ve velkých pódiových instalacích), s celkovým výkonem 1500W není problém dosáhnout opravdu vysoké hlasitosti (je-li žádána). Dále bezdrátový mikrofonní systém a procesorem řízené LED efekty a LED dekorační závěsy, které jsou velmi efektní, ale zároveň relativně decentní a tedy vhodné právě pro oslavy jako jsou svaby a jiné akce tohoto typu.


Ať už vaše svatební oslava proběhne na statku v sepjetí s přírodou nebo v exkluzivních prostorách např. Tančícího Domu s výhledem na Pražský Hrad, tak jsem schopen pro vás uspořádat hudební produkci na úrovni a s potřebnou kvalitou.


Zde najdete seznam míst, kde jsem také hrál na svatební oslavě, může vám být inspirací při hledání toho správného místa pro vaši oslavu:

Praha, Tančící dům
ginger-fred-restaurant.cz

Praha, Hotel Paříž, restaurant Sarah Bernhardt
www.hotel-paris.cz

Praha, Grandhotel Bohemia, taneční sál Boccaccio
www.grandhotelbohemia.cz

Praha, Letenský zámeček
www.letenskyzamecek.cz

Praha, zámek St.Havel, zámecká restaurace
www.chateauhotel.cz

Praha, TOP hotel, BOHEMIA TOP restaurant, MORAVIA restaurant
www.tophotel.cz

Praha, restaurant Petřínské terasy
www.petrinsketerasy.cz

Praha, Hotel Kampa - Stará Zbrojnice
www.sivekhotels.com/cz/hotel-kampa-stara-zbrojnice

Praha, hotel Savoy, restaurant Hradčany
www.hotelsavoyprague.com

Praha-Horní Počernice, kulturní centrum Domeček
www.divadlopocernice.cz

Praha-Horní Počernice, restaurace Sezóna (Chvalská tvrz)
www.restaurace-sezona.cz

Praha-Horní Počernice, hotel Čertousy
www.hotel-certousy.cz

Brandýs nad Labem, zámecká restaurace
www.brandyszamek.cz

Štiřín, dům Atis, Salmův sál
www.stirin.cz

Karlštejn, Hotel Mýn
www.hotelmlynkarlstejn.cz

Horní Bezděkov, Areál Botanika
www.arealbotanika.cz

Míče u Křivoklátu, hotel Dvůr Míče
www.dvur-mice.cz

Velké Přílepy, restaurant Špejchar
www.spejchar.wz.cz

Malé Čičovice, Penzion V Polích
www.penzionvpolich.cz

Vílanec, Hotel Mlýn
www.mlynhotel.cz

Martinice, Equitana Hotel Resort
www.equitana.cz

Přerov, Hotel Jana
www.hotel-jana.cz

Písek, golf resort, restaurace Červený Ovčín
www.czgolf.cz/golf-resort-pisek/cerveny-ovcin

Písek, hotel Bílá Růže
www.hotelbilaruze.cz

 

speciální doporučení t13 music:

Všetice, Statek Všetice - hotel, restaurace, jezdecký klub
www.hotel-vsetice.cz

Zápy (Praha - východ), statek Na Stránce
www.nastrance.com

Kozovazy (Praha - východ), penzion Lony
www.pension-lony.cz

 


A nakonec malá fotogalerie, která vám umožní udělat si představu jak vypadá instalace zvukové a světelné aparatury v různých prostorách (více foto a videí pak najdete na mém IG tomas.jirak.t13):

 

hp_01.jpg

hp_02.jpg

hp_03.jpg

hp_04.jpg

hp_05.jpg

hp_06.jpg