Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ceny platné od 1.1.2022:

Základní balíček SVATBA (případně jiná oslava rodinného typu) zahrnuje komplexní servis stávající se z instalace zvukové a světelné aparatury, práci DJe, využití bezdrátových mikrofonů (v případě zájmu i moderování atp.). Časový rozsah této služby je 6 hodin (nebo méně) čisté hudební produkce (typicky např. od 19.00 do 01.00).

Cena základního balíčku je 8.000,- Kč


Ozvučení obřadu je za příplatek 2.000,- Kč a je možné pouze
v kombinaci se základním balíčkem. Zah
rnuje časný příjezd na místo obřadu (2-3 hodiny před začátkem obřadu podle náročnosti místních podmínek), instalaci hudební aparatury a zvukovou zkoušku tak, aby bylo vše připraveno před příjezdem prvních hostů.

Prodloužení hudební produkce je samozřejmě možné na více než 6 hodin - v takovém případě je každá další hodina navíc zpoplatněna částkou 500,- Kč.

Dopravné pro Prahu a do 100 km od Prahy v ceně, jinak doplatek 3 Kč/km.


Rezervační záloha - ve výši 1000,- Kč splatná do 14ti dnů od data rezervace (nyní se nevyžaduje)


Základní balíček PÁRTY (a jiné firemní akce podobného typu) zahrnuje komplexní servis stávající se z instalace zvukové a světelné aparatury, práci DJe a moderování. Časový rozsah této služby je 8 hodin (nebo méně) čisté hudební produkce (typicky např. od 17.00 do 01.00).

Cena základního balíčku je 12.000,- Kč

při větším nebo výrazně menším rozsahu akce je pak kalkulace individuální


informace k instalaci hudební a světelné aparatury:
- kompletní instalace trvá přibližně 60-90 minut podle místních podmínek (deinstalace pak maximálně 30-45 minut), tento čas se pochopitelně nezapočítává do rozsahu hodin v základním balíčku

pro hladký průběh celé produkce a také s ohledem na bezpečnost obsluhy i hostů a také s ohledem na ochranu zvukové a světelné aparatury je potřeba, aby vybrané místo hudební produkce splňovalo čtyři jednoduché podmínky:
- příjezdová cesta pro osobní automobil co nejblíže k místu produkce včetně zajištění parkování v bezprostřední blízkosti místa konání akce
- bezbariérový přístup na konkrétní místo produkce (celá aparatura je na kolečkách a tedy "jednomužná", v případě, že není možný bezbariérový přístup, tak je nutná pomoc ze strany klientů nebo obsluhy s přesunem aparatury na místo produkce a zpět)
- místo hudební produkce zastřešené a v zimním období vyhřívané
- přívod elektrické energie 220V odpovídající běžným normám